Запитання : Де відреставрувати дерев'яний іконостас?

Якщо ви бажаєте зберегти автентичний вигляд церкви, радимо звернутись до компанії "Волинські церковні майстерні". Майстерня здійснює реставрацію іконостасів в Україні будь-якої складності. 

За роки сввоєї діяльності вони створили, позолотили і відреставрували безліч предметів зовнішнього і внутрішнього оздоблення храмів не тільки в Україні, а й за кордоном. Виготовлені ними іконостаси можна побачити у багатьох областях України, в тому числі у м. Київ - храм "Живоносне Джерело" та "Всіх Святих Печерських" на території Києво-Печерської Лаври, у Свято-Миколаївському Соборі на території Свято-Покровського Монастиря, у Свято-Введенському Монастирі. Піком досконалості та майстерно виконаної роботи є свідчення 6 іконостасів в Банченському монастирі.

Майстри бережно відреставрують ваш іконостас, а ви зможете передати цінну пам'ятку святині для наступних поколінь.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

"Волинські церковні майстерні" здійснюють виготовлення,позолоту та рестврацію іконостасів будь-якої складності. За роки нашої діяльності ми створили,позолотили і відреставрували безліч предметів зовнішнього й внутрішнього оздоблення храмів не лише в Україні, але і закордоном. Іконостас - головний елемент…
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create