Про нас

"Волинські церковні майстерні" здійснюють виготовлення,позолоту та рестврацію іконостасів будь-якої складності. За роки нашої діяльності ми створили,позолотили і відреставрували безліч предметів зовнішнього й внутрішнього оздоблення храмів не лише в Україні, але і закордоном.

Іконостас - головний елемент та основна прикраса інтер'єру храму. Якщо Ви вважаєте, що іконостас не може бути дешевим та створюється один раз і на віки, Вам слід звернутися до нас. "Волинські церковні майстерні" займаються виготовленням,позолотою та реставрацією іконостасів, кіотів, будь-якої складності. Ви познайомитесь з майстрами найвищої кваліфікації та з величезним досвідом.

Позолочені нами іконостаси можна побачити у багатьох областях України, в тому числі у м. Київ - храм "Живоносне Джерело" та "Всіх Святих Печерських" на території Києво-Печерської Лаври, у Свято-Миколаївському Соборі на території Свято-Покровського Монастиря, у Свято-Введенському Монастирі. 

Піком досконалості та майстерно виконаної роботи є свідчення 6 іконостасів в Банченському монастирі. Різьблені дерев'яні іконостаси виготовляються з липи та дуба, але можливе виготовлення мармурових іконостасів під замовлення. Якісно виконана позолота сусальним золотом, поталлю та іншими декоративними позолотними матеріалами задовольнить побажання навіть найвибагливішого замовника, а індивідуальний підхід в поєднанні з майстерністю допоможуть створити унікальну гармонію інтер'єру храму та іконостасу.

Роботи з виготовлення, позолоти та встановлення іконостасу виконуються в максимально короткі терміни.

Ми поєднали стародавні секрети майстрів-позолотників з новітніми технологіями, щоб гарарантувати довговічність та високу якість наших робіт. 

Спектр наших можливостей - це зовнішні, внутрішні роботи, та реставрація: куполи, дерево, метал, мармур, пластик.

Також ми співпрацюємо з іконописцями.Це дозволяє нам створити для Вас унікальний іконостас з унікальними іконами.

 

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

"Волинські церковні майстерні" здійснюють виготовлення,позолоту та рестврацію іконостасів будь-якої складності. За роки нашої діяльності ми створили,позолотили і відреставрували безліч предметів зовнішнього й внутрішнього оздоблення храмів не лише в Україні, але і закордоном. Іконостас - головний елемент…
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create